Baukje de Wit

Directeur
Werkdagen ma-di-do
bdwit@kempenkind.nl

 
Marike Hendrikx

Intern Begeleider
Werkdagen di-do
mhendrikx@kempenkind.nl
Karin Mols

Leerkracht groep 1/2 A
Werkdagen ma-di-woe
kmols@kempenkind.nl
GabriŰle Wouters

Leerkracht gr. 1/2 A en 8
Techniekco÷rdinator
Werkdagen wo-do-vr
gwouters@kempenkind.nl
Corrie Pheninckx

Leerkracht groep 1/2 B
Cultuurco÷rdinator
Werkdagen ma-di
cpheninckx@kempenkind.nl
Hannie Heesters

Leerkracht groep 1/2 B
Vertrouwenspersoon
Stageco÷rdinator
Werkdagen wo-do-vr
hheesters@kempenkind.nl
Willeke Dirks

Leerkracht groep 3
Co÷rdinator leesbevordering
Vertrouwenspersoon
Werkdagen ma t/m do
wdirks@kempenkind.nl
Els Hendriks

Leerkracht groep 3
Werkdagen vr
ehendriks@kempenkind.nl
Yvonne Bogaerts

Leerkracht groep 4/5
Werkdagen ma-di-(wo)
ybogaerts@kempenkind.nl
 

 
Anja van de Pas

Leerkracht groep 4/5
Werkdagen (wo)-do-vr
avdpas@kempenkind.nl

 
Annemieke de Groot

Leerkracht groep 6/7
Werkdagen ma-di-(wo)
adgroot@kempenkind.nl

 
Malou Gevers

Leerkracht groep 6/7
Werkdagen wo-do-vr
mgevers@kempenkind.nl
Jurein Groenland

Leerkracht groep 8
Taalco÷rdinator
Werkdagen ma-di-do-vr
jgroenland@kempenkind.nl
Angelie Spooren

Onderwijsassistent
Werkdagen di-do
aspooren@kempenkind.nl
Jacqueline Adriaans

Werkdagen ma t/m do
jadriaans@kempenkind.nl
Marie-Louise
van Herk 


Huishoudelijke dienst
Asia van Herk

ConciŰrge
Werkdagen di t/m vr ochtend